Bafra Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ile evlerinizi taşıyoruz.

Bafra Uçan Nakliyat olarak kurulduğumuz yıldan bu günlere Bafra Evden Eve Uçan Taşıma olarak nakliyat sektöründe lider olmak amacıyla geldik. Öncü tercih edilen firma olma özelliğimizi güvenilir müşteri potansiyeli yüksek firma olmamızdan gurur duymaktayız. Tercih edilen tavsiye edilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Siz değerli müşterilerimize gelişen teknolojik sistemlerle hizmetlerimizi sürdürmekte olup deneyimli bir ekiple sizlere günün her saati hizmet vermekteyiz. Bafra Uçan Nakliyat firması olarak bölgemizde tercih edilen lider firma olma yolunda hizmetlerimize taşımacılık olarak devam etmekteyiz yük ve eşyalarınız sigortalı sözleşmeli güvenle bizimle taşıma rahatlığını kalitesini yaşayın.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetlerimiz ile eviniz kaçıncı katta olursa olsun. Özel Asansör sistemimiz ile sizlere üst düzey hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın boyutu ne kadar büyük olursa olsun. Yada ne kadar ağır olursa olsun. El değmeden bulunduğu kattan araçlarımıza kadar indiriyoruz. Bafra ilçesinin tüm mahallelerinde sizlere en kalite hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Sigortalı Nakliyat

Bafra evden eve nakliyat hizmetlerimizde eşyalarınızı özel sigortamız ile korumaya alıyoruz. Eşyalarınızın değeri ne kadar olursa olsun özel sigortamız ile sizleri Eşya Taşıma Poliçemiz kapsamında güvene alıyoruz. Eşylarınızı taşırken herhangi bir hasar oluşursa şirketimiz bu bedeli sizlere karşılıyor. Kaliteli taşıma için bizi tercih edin.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir